Posted

0 replies · 1 reposts · 7 likes

zatímco imbecilové z MZČR a fanatici z České vakcinologické tvrdí opak, tvrdá statistická data je usvědčují z omylu: NE, očkování nedává lepší ochranu, než prodělání nemoci. Profesor Beran to říkal již někdy počátkem roku, že není mu znám případ, kdy by vakcinace fungovala lépe než prodělání nemoci. Již jen logicky, zatímco při nemoci váš organismus pozná celý virus, vakcína se zaměřuje jen na jeden ze čtyř jeho proteinů. Po prodělání nemoci daleko spíše rozpozná zmutovaný virus podle jeho dalších charakteristik, zatímco se evolučně prosazují mutace, které obchází výrazně užší charakteristiku získanou z vakcín. Nakonec vakcinačním fanatikům zbývá poslední berlička: množství protilátek v krvi, které ale jednak mohou mířit mimo aktuální mutaci, za druhé není jejich vysoká hladina přirozená. Po prodělání nemoci mají protilátky z krve postupně vymizet, imunita spočívá ve schopnosti je v případě znovunakažení rychle vytvářet. To je mimochodem i vysvětlení, proč mladé virus prakticky neohrožuje a staré tak zabíjí: s nějakým koronavirem už se setkal prakticky každý, jen s věkem klesá schopnost organismu tyto látky v reakci na něj tvořit. Proto i statisticky povzbuzení této schopnosti u starších pomocí vakcíny snižuje smrtnost, zatímco u mladých vakcinace prakticky nic nepřináší. https://www.sciencemag.org/news/2021/08/having-sars-cov-2-once-confers-much-greater-immunity-vaccine-no-infection-parties informace o studii v češtině: https://echo24.cz/a/SgDQp/prirozena-imunita-je-proti-delte-silnejsi-nez-ockovani-uvadi-izraelska-studie

View this post on Gab